Menü Kapat

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Yakacık evden eve nakliyat firmamız, Kartal bölgesinde bulunan tüm iş yerlerine ve evlere araç desteği sağlamaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler profesyonel personellerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca sökülecek olan tüm mobilyalar önceden belirlenmekte ve marangoz ustaları temin edilmektedir. Firmamız beyaz eşyalar başta olmak üzere tüm mobilyaları özenle paketlemektedir. Paketlenen eşyalar ise fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Yakacık evden eve nakliye, yeni adreslere getirilen eşyaları talepler doğrultusunda odalara yerleştirmektedir. Yine montaj işlemleri sadece alanında uzman marangozlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız parça eşyalar içinde hem ambalajlama hem de montaj hizmeti vermektedir.

Yakacık Nakliyat

Şirket ve ofis taşıma gibi hizmetler sunan Yakacık nakliyat firmamız, bölgenin tüm mahallerine en geç 3 saat içerisinde ulaşmaktadır. Taşınacak olan eşyalar personellerimiz tarafından incelenmektedir. Fiyatta anlaşmaya varılmasından sonra da nakliye işlemlerine başlanmaktadır. Firmamız tüm işçilik hizmetlerini uzman personeller tarafından vermektedir. Hiçbir müşterimiz herhangi bir zahmet ile karşılaşmamaktadır. Yakacık evden eve nakliyat araçları ise, sevkiyat güvenliği yüksek bir düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca firmamız eşya sayısının fazla olması durumunda da büyük kamyonlar tahsis etmektedir. Bu sayede tüm eşyalar tek seferde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Yakacık Asansörlü Nakliye

Firmamız profesyonel bir hizmet sunabilmek adına Yakacık asansörlü nakliye araçları tahsis etmektedir. Bu araçlar sayesinde 25 kat yükseklikte bulunan eşyalar bile saatler içerisinde taşınabilmektedir. Ayrıca firmamızın asansör sistemleri kesinlikle kiralık değildir. Kendi bünyemize ait olmakla beraber herhangi bir kiralama ücreti ödenmemektedir. Bu sayede de Yakacık asansörlü nakliye hizmetleri daha uygun rakamlar ile verilmektedir. Ofisler, şirketler veya rezidanslar içinde istenilen tüm adres ve ilçelere vinç desteği sağlanmaktadır.

Yakacık Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yakacık evden eve nakliyat fiyatları makul bir seviyede tutulmaktadır. Firmamız ofis ve ev taşıma hizmetlerine ek olarak paketleme ve montaj desteğini ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır. 1+1, 1+0 gibi küçük yaşam alanlarında bulunan eşyalar içinse parça yük taşıma hizmeti verilmektedir. Yakacık evden eve nakliyefirmamızı tercih ederek sizde kaliteli bir hizmeti makul rakamlarla alma şansı bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara