Menü Kapat

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Yakacık, Kartal ve Pendik gibi ilçelere anlık araç desteği sağlayan Uğurmumcu evden eve nakliyat firmamız, eşya taşıma noktasında profesyoneldir. Evlerde, sitelerde veya villalarda bulunan tüm mobilyalar, koltuklar ya da beyaz eşyalar uzman personellerimiz tarafından yeni adreslere götürülmektedir. Taşıma işlemleri öncesinde ise tüm yükler şeffaf ve sağlam ambalajlar ile paketlenmektedir. Ayrıca firmamızın un ufak bir yüzeyin çizilmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Uğurmumcu evden eve nakliyat ofis taşıma, şirket taşıma gibi kurumsal alanlarda da dört dörtlük bir hizmet sunmaktadır. İstanbul ve çevresi tüm il veya ilçelere de maksimum 8 saat içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız müşterilerini her zaman memnun etmektedir.

Uğurmumcu Ev Taşıma Firmaları

evdeneveEvlerde bulunan eşyalar maddi veya manevi açıdan oldukça değerlidir. Uğurmumcu ev taşıma firmaları ise bu değeri göz önünde bulundurmakta ve uygulamaları dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça eşyalar, cam aynalar veya vitrin gibi kırılgan mobilyalar için kapalı kasa araçlar tahsis edilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm kamyon ve kamyonetler nakliye hizmetlerine özel olarak üretilmiştir. Uğurmumcu ev taşıma firmaları montaj desteği de sağlamaktadır. Yeni binalara getirilen mobilyalar, yataklar veya dolaplar marangozlarımız tarafından kısa bir sürede kurulmaktadır.

Uğurmumcu Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Evden Eve NakliyatPek çok firma, Uğurmumcu asansörlü nakliyat fiyatları noktasında müşterini mağdur etmektedir. Sırf asansör kullanılıyor diye absürt fiyatlar talep edilmektedir. Ancak bu fiyatlar hiçbir zaman gerçeği yansıtmamaktadır. Uğurmumcu evden eve nakliye firmamız ise ister asansörlü ister asansörsüz tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Bünyemizde hemen hemen 40 kat yüksekliğe kadar erişim sağlayan vinç sistemleri yer almaktadır. Ayrıca bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri için harcanan süre ve işçilik maliyetleri büyük oranda azalmaktadır.

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

Parça eşyalar, tekli koltuk veya kanepeler bile firmamız tarafından 2 saat içerisinde adreslerden alınmaktadır. Uğurmumcu evden eve nakliyat, acil taşınma zorunda kalan müşterilerimiz içinde kısa bir süre içerisinde destek sunmaktadır. Yine Ankara, İzmir ve Eskişehir gibi illere de düzenli zamanlar içerisinde sevkiyat gerçekleştirilmektedir. Firmamız şehirlerarası nakliyat sektöründe de faaliyet göstermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara