Menü Kapat

Taşdelen Evden Eve Nakliyat

    Atakent Evden Eve Nakliyat

Taşdelen evden eve nakliyat firmamız, ekonomik fiyatlar ile ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Tüm eşyalar, kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve ardından teknolojik araçlar ile kamyonlara yerleştirilmektedir. Firmamız evlerde bulunan eşyaların montajını, sökümünü ya kolileme işlemlerini uzman personeller ile gerçekleştirmektedir. Taşıma sürecinde sorun yaşanmaması veya eşyaların darbelere maruz kalmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. Taşdelen evden eve nakliye firmamız, şirketler içinde ofis taşıma desteği sunmaktadır. Tüm mobilyalar, deri kanepeler veya raf sistemleri özenle ambalajlanmakta ve araçlara yerleştirilmektedir.

Taşdelen Ev Taşıma

1+1, 2+1 oda sayılarına sahip olan daireler veya müstakil binalar, Taşdelen evden eve nakliyat tarafından taşınmaktadır. Firmamız Ümraniye, Beykoz ve Ataşehir gibi yakın ilçeler için araç yakıt ücreti talep etmemektedir. Ayrıca büyük daireler veya komple yükler içinde büyük kamyonlar temin edilmektedir. FirmaTaşdelen evden eve nakliyatmız ev taşıma hizmetlerini sadece kurumsal araçlar ile vermektedir. Taşınacak olan eşyalar aynı iş günü içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Taşdelen evden eve nakliye firmamızın personelleri, tüm ev eşyalarının montajını gerçekleştirmektedir. Sökülen dolaplar, ranzalar veya kabinler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uygun odalara yerleştirilmektedir.

Taşdelen Asansörlü Nakliye

Taşdelen evden eve nakliye asansörlü taşımacılık hizmetleri sunarak, eşyaların daha hızlı ve kolay bir şekilde dairelere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Asansör sistemleri 25 ve 30 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Paketlenen eşyalar ise vmartievdeneveinç sepetlerine yüklenmekte ve binaların balkonlarından içeriye alınmaktadır. Asansör sistemlerinin en büyük avantajı, eşyaların sürekli insan eline maruz kalmalarını engellemesidir. Bu sayede deformasyon olayı yaşanmamaktadır. Taşdelen evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un diğer ilçeleri içinde asansör desteği sağlamaktadır.

Taşdelen Nakliye Firmaları

Taşdelen nakliye firmaları tercihinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bazı kuruluşlar komisyon üzerinden iş almaktadır. Dolasıyla müşteriler hangi firma ile çalışacağını bile bilmemekte ve daha yüksek ücretler ödemektedir. Taşdelen evden eve nakliye için komisyon diye bir kavram söz konusu değildir. Firmamız sadece kendi araç ve ekipleri ile taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız piyasada ki diğer nakliye şirketlerine göre daha makul hizmet vermektedir. Müşterilerimize özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirilmektedir. Taşdelen evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmamız acil taşınma durumunda kalan müşterilerimiz içinde her türlü desteği vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara