Menü Kapat

Şile Evden Eve Nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat

 

İstanbul ve çevresi tüm ilçelere hizmet veren Şile evden eve nakliyat firmamız, taşınacak olan eşyaları sorunsuz şekilde adreslere ulaştırmaktadır. İster ev ister ofis tüm hizmetler makul rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca üst düzey bir şekilde yapılan paketleme işlemleri sayesinde yüklerin zarar görme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, yazlık ve villa taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Şile evden eve nakliyat firması bölge bulunan tüm köylere de 4 saat içerisinde araç desteği sunmaktadır. Taşınacak olan eşyalar, uzman personellerimiz tarafından binadan çıkarılmakta ve dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Uygulamalar sırasında yüklerin zarar görmemesi içinde her türlü önlem alınmaktadır.

Şile Nakliyat

Şile nakliyat, eşyaların tamamını sigortaladıktan sonra taşıma işlemlerine başlamaktadır. Yapılan sigortalar sayesinde müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir. Ayrıca firmamız parsiyel taşımacılık veya şehirlerarası nakliyat gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Örneğin sayıca az olan yükler için küçük araç modelleri temin edilmektedir. Şile nakliyat personelleri, ahşap mobilyaların, yatakların yani taşınan tüm eşyaların montajını da pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle de 4+1 gibi büyük daireler maksimum 1 iş günü içerisinde taşınmakta ve eşyaların montajları tamamlanmaktadır. Firmamız kat yüksekliği fazla olan yapılar, binalar veya siteler için vinç sistemleri temin etmektedir. Şile asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde taşıma işlemleri daha problemsiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Şile Ofis Taşıma

Kurumsal şirketler, işletmeler veya küçük bürolar için verilen Şile ofis taşıma hizmetleri, tüm sektörleri kapsamaktadır. Yani bayilik açan veya eski bayisini farklı ilçelere taşıyan firmaların ihtiyaç duyduğu kamyon modelleri, bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Şile ofis taşıma fiyatları ise makul bir seviyede olmakla beraber müşterilerimize özel net yüzde 20 oranında indirimler yapılmaktadır.

Şile Evden Eve Nakliyat

Firmamız, uzun yıllardır Şile evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de paketleme, montaj ve taşıma gibi konularda tecrübe ve bilgi sahibidir.  Firmamız ekonomik bir hizmet anlayışı sayesinde müşterilerini her daim memnun etmektedir. Şile asansörlü nakliye personelleri taşınma sürecinin en kısa zaman içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara