Menü Kapat

Şifa Evden Eve Nakliyat

Orhanlı evden eve nakliyat

Şifa evden eve nakliyat firması, kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler maksimum 1 iş günü içerisinde yeni adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için hesaplı bir hizmet sunmaktadır. Tüm eşyalar uzman işçiler tarafından paketlenmektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen izole malzemeleri sayesinde de yüklerin zarar görme riski en aza indirilmektedir. Şifa evden eve nakliye firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır.

Tuzla Şifa Nakliye

Firmamız ofis taşıma ve ev taşıma hizmetlerini sadece üstü kapalı kamyonlar ile vermektedir. Özellikle kırılgan malzemeler için kesinlikle kutulama desteği sunulmaktadır. Şifa evden eve nakliye firmamız, İstanbul dışında İzmit ve Kocaeli gibi yakın illere de sevkiyat düzenlemektedir. Şifa evden eve nakliyat Taşınacak olan mobilyaların montajı veya sökümü ise alanında uzman marangoz ustaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm eşyaları sorun yaşamadan ve müşterilerini mağdur etmeden yeni adreslere götürmektedir. Tuzla şifa nakliye hizmetleri dahilinde eşyaların paketlenmesi, montajı, taşınması gibi işlemler kendi ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şifa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şifa evden eve nakliye firmamız asansörlü taşımacılık noktasında da pratik çözümler üretmektedir. Tuzla’nın tüm ilçelerine ve mahallerine asansör desteği sunulmaktadır. Yüksek katlı binalara gerçekleştirilen sevkiyatlar noktasında büyük öneme sahip olan bu sistemler, taşıma işlemlerinin daha hızlıca yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız eşya sayısının fazla olması halinde de asansör desteği sağlamaktadır.

Şifa Nakliyat Araçları

Şifa evden eve nakliyat kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi sayısız araç modeline sahiptir. Firmamızın tüm araçları taşıma güvenliği açısından beklentileri karşılayabilmektedir. Şerifali evden eve nakliyatAyrıca şehirlerarası nakliye hizmetleri içinde depolama alanı geniş olan kamyonlar kullanılmaktadır. Firmamız parça eşyaları, 1+1 veya 1+0 daireleri küçük kamyonetler ile taşımaktadır. Bu sayede nakliye ücretleri büyük ölçü de düşürülmektedir. Şifa evden eve taşımacılık tarafından verilen hizmetler 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Şifa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız öncellikle fiyat belirleme noktasında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Tüm eşyalar ücretsiz bir şekilde paketlenmekte ve monte edilmektedir. Şifa evden eve nakliyat maliyet hesaplamalarını eşya sayıları, dairelerin oda sayıları ve güzergâh uzaklıkları üzerinden gerçekleştirmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği de sunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara