Menü Kapat

Şerİfali Evden Eve Nakliyat

Alibeyköy Evden Eve Nakliyat

Sektörün liderliğini üstlenen Martı evden eve nakliyat firması, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarına taşıma desteği sağlamaktadır. Asansörlü, sigortalı veya parça eşya taşımacılığı gibi hizmetler sunan firmamız, paketleme ve montaj noktasında da oldukça başarılıdır. Şerifali evden eve nakliyat, evlerde, ofislerde veya şirketlerde bulunan tüm eşyaları da kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri kademeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Firmamız bünyesinde tüm eşyalar için dizayn edilmiş araçlar bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu kamyonlar ve kamyonetler taşıma güvenliğini üst düzeyde sağlamaktadır.

Asansörlü Ev Taşıma

Şerifali evden eve nakliyat firmamız siteler gibi belirli bir yüksekliğe sahip olan binalar için asansör desteği sağlamaktadır. Bilindiği üzere sürekli insan gücüne maruz kalan eşyalar deforme olmakta ve yıpranmaktadır. Martı Evden Eve NakliyatAncak firmamızın asansör sistemleri sayesinde bu sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Şerifali evden eve nakliyat istenilen her semte ve mahalleye asansör sistemleri temin etmektedir. Özellikle de buzdolapları, çamaşır makineleri gibi beyaz eşyalar asansörler sayesinde daha kolay veya risksiz bir şekilde çıkarılmaktadır. Yine ofisler, rezidanslar veya dükkanlar içinde vinç desteği sunulmaktadır.

Ucuz Ofis Taşıma

Şerifali evden eve nakliye, şirketlerde veya bürolarda bulunan eşyalar için kurumsal ofis taşıma hizmeti sağlamaktadır. Yeni bayilikler açan kurumlar için anlık olarak araç desteği sunulmaktadır. Öncellikle mobilyalar, raf sistemleri veya deri oturma grupları kaliteli naylonlar ile paketlenmektedir. Paketlenen tüm eşyalar düzenli bir şekilde kamyonlara yerleştirilmektedir. Yine ev taşıma hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşıma hizmetleri içinde montaj desteği sağlamaktadır. Şerifali evden eve nakliye firması büyük ofislere uygun kamyonlar tedarik etmektedir.

Şerifali Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Şerifali evden eve nakliye hizmetleri karşılığında istenen ücretler oldukça düşüktür. Firmamız şehir içi taşımacılık desteğini makul rakamlar ile sağlamaktadır. Tüm eşyalar ise söz verilen tarihe kadar yeni adreslKavacık evden eve nakliyatere ulaştırılmaktadır. Firmamız 1+1 veya 1+o gibi dairelere özel mazot ücreti de talep etmemektedir. Martı nakliyat ile iletişim kurabilir ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan ücretsiz ekspertiz desteği sayesinde de yüklerinizin taşınma maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara