Menü Kapat

Orhanlı Evden Eve Nakliyat

Orhanlı evden eve nakliyat

Orhanlı evden eve nakliyat firmamız, eşya taşıma, parça yük taşıma ve en önemlisi de ev taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm yükler darbelere maruz kalmadan yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Özellikle de 1+1 veya 1+0 gibi küçük daireler için bile araç desteği sunulmaktadır. Firmamız Tuzla, Aydınlı gibi yakın ilçelere de en geç 4 saat içerisinde ekip yönlendirerek eşyaların taşınmasını sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimize net fiyat bilgisi verilebilmektedir. Orhanlı evden eve nakliyat, tüm eşyaları sigortalamakta ve ardından taşıma işlemlerine başlamaktadır. Firmamız kesinlikle yüklerin zarar görmesini veya müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşmasını önlemektedir.

Orhanlı Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Firmamız müşterilerinin taşınma süreci daha hızlı ve stressiz bir şekilde tamamlayabilmesi için Orhanlı asansörlü evden eve nakliyat desteği sağlamaktadır. Örneğin 25 kat yüksekliğe sahip olan binalarda bulunan eşyaların araçlara indirilmesi oldukça zordur. Ayrıca sürekli işlemlere maruz kalan mobilyalar ister istemez deforme olmaktadır. Firmamız ise sunmuş olduğu Orhanlı evden eve nakliyat hizmeti sayesinde bu zorluğu ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca vinçli platformlar maksimum 50 kat yüksekliğe kadar uzayabilmektedir. Özellikle de şirketler, fabrikalar içinde asansör hizmeti verilmektedir. Firmamız bu hizmetler karşılığında da makul rakamlar talep etmektedir.

Orhanlı Ev Taşıma Fiyatları

Orhanlı ev taşıma fiyatları, 1000 ile 4500 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Bazı firmalar ise paketleme, montaj gibi destekler için de ek ücret talep etmektedir. Ancak kesinlikle Orhanlı ev taşıma firmamız için böyle bir durum söz konusu değildir. Müşterilerimize sadece tek bir fiyat verilmekte ve bu fiyat anahtar teslim işçilikleri kapsamaktadır. Ayrıca ofis, parça eşya veya şehir içi nakliye gibi hizmetlerde makul rakamlar ile verilmektedir.

Neden Orhanlı Evden Eve Nakliyat?

Firmamız mobilyaların ofis eşyalarının veya parça yüklerin montajı için her türlü imkânı tanımaktadır. Yeni yaşam alanına getirilen tüm eşyalar Orhanlı evden eve nakliye ustaları tarafından monte edilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda bazalar, yatak odaları veya beyaz eşyalarda ilgili odalara yerleştirilmektedir. Bu sayede hem müşterilerimiz zahmet çekmemekte hem de yeni evin daha hızlı bir şekilde düzene kavuşması sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız büyük daireleri bile maksimum 12 saat içerisinde taşıyabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara