Menü Kapat

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat firması, İstanbul geneline taşımacılık desteği sunmaktadır. Evlerde, ofislerde ve şirketlerde bulunan tüm eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız uzman personelleri sayesinde paketleme, montaj ve yükleme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. ÖKurtköy evden eve nakliyatncellikle taşınacak olan mobilyalar pratik bir şekilde ambalajlanmaktadır. Ambalajlama çalışmalarında kaliteli naylonlar kullanılmaktadır. Kurtköy evden eve nakliyat ofis ve villa taşımacılığı hizmetlerinde de aynı hassasiyeti göstermektedir. Gerek montaj gerekse sevkiyat sırasında yüklerin darbelere maruz kalmaması için gerekli bütün önlemler alınmaktadır. Firmamız talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmekte ve müşterilerine net fiyat bilgisi sunmaktadır.

Kurtköy Ev Taşıma

Kurtköy evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri hızlı bir şekilde taşımaktadır. Ev taşıma hizmetleri için tasarlanan araç modelleri sayesinde tüm eşyalar tek bir seferde yeni adreslere Kurtköy evden eve nakliyatgötürülmektedir. Mutfak araç gereçleri, eşya dolapları veya elektronik cihazlar için karton kutular ile ambalajlama çalışmaları gerçekleştirmektedir: Firmamız yükleme noktasında da eşyaların fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmaktadır. Ayrıca tüm mobilyalar uzman marangoz ustaları tarafından sökülmekte ve yine monte edilmektedir. Kurtköy nakliyat firmamız müşterine zahmetsiz bir taşıma desteği sağlamakla beraber tüm uygulamaları sadece uzman personellerle gerçekleştirmektedir.

Kurtköy Asansörlü Nakliye

Bazı daireler, metrelerce yükseklikte yer almaktadır. Böyle durumlarda eşyaların çıkarılması veya indirilmesi için ciddi bir insan gücü gerekmektedir. Ancak söz konusu bu güç nedeniyle eşyalar deforme olmaktadır. Kurtköy evden eve nakliye ise yüksek katlı binalar için asansör sistemleri temin etmektedir. Asansör sistemleri 25.kata kadar erişim sağlamaktadır. Bu sayede taşıma işlemleri çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamız Kurtköy’ün tüm mahalle ve caddelerine asansör sistemleri temin edebilmektedir. Ayrıca İstanbul’un diğer ilçeleri içinde aynı destek sunulmaktadır.

Kurtköy Ofis Taşıma

Firmamızın bir diğer hizmet alanı ise kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleridir. Kurtköy eden eve nakliye, şirketlerde, bayilerde veya bürolarda bulunan tüm eşyaları kapalı kasa araçlar ile taşımaktadır. Ofis taşıma hizmetleri dahilinde parça eşyalar, seri imalat ürünleri veya tekli mobilyalarda firmamız tarafından işlem görmektedir. Ayrıca taşıma güvenliğini attırılabilmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına tüm eşyalar sigortalanmaktadır.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Komisyon üzerinden iş almayan Kurtköy evden eve nakliyat firmamız makul bir hizmet anlayışına sahiptir. Tüm eşyalar paketlenmekte, montaj edilmekle beraber paketleme ve martı nakliyatmontaj için ek bir ücret talep edilmemektedir. Ayrıca yakın güzergahlar için araç yakıt ücreti de firmamız tarafından karşılanmaktadır. 20 yıldır taşımacılık sektöründe hizmet veren Kurtköy nakliyat, her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara