Menü Kapat

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Taşıma, lojistik ve depolama gibi alanlarda hizmet veren firmamız Küçükyalı evden eve nakliyat sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Bünyemizde bulunan ekipler tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme işlemleri sadece kaliteli ambalajlar ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız kırılgan eşyalar için karton kutular temin etmekte ve cam gibi ürünleri kutulamaktadır. Küçükyalı evden eve nakliyat firmamız ofis taşıma, parça eşya taşıma ve şirket taşıma gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Tüm eşyalar anlaşmalı olduğumuz kasko şirketleri tarafından sigortalanmaktadır. Tuzla, Pendik ve Kadıköy gibi ilçelere de en geç 24 saat içerisinde ekspertiz desteği sunmaktadır. Ekspertiz ekiplerimiz dairelerde veya ofislerde bulunan eşyaları incelemektedir. Daha sonra ise müşterilerimize net fiyat bilgisi vermektedir.

Küçükyalı Ofis Taşıma

Firmamız deri sandalyeler, mobilyalar ve çalışma ortamlarında bulunan eşyalar için Küçükyalı ofis taşıma desteği sağlamaktadır. Kurumsal hizmetler için tasarlanan kapalı kasa araç modellerimiz sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmektedir. Mobilyaların ve diğer eşyaların kurulumu noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. Küçükyalı ofis taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Müşterilerimize özel indirimler yapmaktadır. Ayrıca taşınacak olan tüm eşyalar ücretsiz bir şekilde paketlenmektedir. Firmamız yüksek katlı binalar için asansör desteği sağlamaktadır. Asansör sistemleri sayesinde eşyaların yüksek katlara çıkarılması daha da kolaylaşmaktadır. Küçükyalı evden eve nakliyat, tüm adreslere asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir. Firmamız kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından söz verilen sürelere kadar teslimatları gerçekleştirilmektedir.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları eşya sayısına, eşyaların tonajına veya eşyaların bulunduğu dairelerinin kat yüksekliğine göre değişkenlik göstermektedir. Küçükyalı evden eve nakliye işe başlamadan önce kesinlikle bir ücret istememektedir. Firmamız müşterilerinin tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin mobilyalar talep edilen odalara kadar yerleştirilmektedir. Parça eşyalar içinde aynı hassasiyet ile taşımacılık desteği sunulmaktadır. Küçükyalı nakliyat ekipleri birinci sınıf işçilik kalitesiyle hizmet vermekle beraber en küçük bir eşyanın bile zarar görmesini engellemektedir. 1+1, 2+1 küçük daireler ise oldukça makul rakamlar ile taşınmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara