Menü Kapat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, ofis taşıma, ev taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar sistematik bir şekilde paketlenmekte ve ardından araçlara yerleştirilmektedir. Yüklerin zarar görmemesi veya deforme olmaması içinde her türlü önlem alınmaktadır. Küçükçekmece evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri 1 iş günü içerisinde taşımaktadır. Ayrıca taşıma işlemleri sadece alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve ofis malzemeleri kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme sırasında kırılgan malzemeler, aynalar veya mutfak araç gereçleri içinde nakliye battaniyeleri kullanılmaktadır. Firmamız İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçe ve mahallerine de nakliye hizmeti vermektedir.

Küçükçekmece Ofis Taşıma

Küçükçekmece ofis taşıma firmamız, yıllardır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Mobilyalar, eşya dolapları veya deri koltuklar özenle nakil edilmektedir. Ayrıca firmamız montaj noktasında da müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Örneğin yeni ev ve işyerlerine getirilen mobilyalar bünyemizde hizmet veren marangoz ustaları tarafından monte edilmektedir. Küçükçekmece evden eve nakliye firmamız, parça eşya taşıma, ağır yük taşıma ve şirket taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Taşıma işlemleri ise maksimum 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Özellikle de mahalleler arası nakliye hizmetleri içinde işçilik ve yakıt ücretleri talep edilmemektedir. Küçükçekmece evden eve nakliye firmamız tarafından sunulan taşımacılık desteği sayesinde müşterilerimiz zahmetsiz bir hizmet almaktadır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Küçükçekmece evden eve nakliyat ücretleri eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 4+1 daireler ile 3+1 daireler farklı fiyatlar ile taşınmaktadır. Firmamız ise her daim müşterilerine ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Özellikle de büyük daireler için yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız parça eşyaları, ofis malzemelerini veya çelik kasaları da makul rakamlar ile taşımaktadır. Küçükçekmece nakliye firmamız Kocaeli, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlere de sevkiyat desteği sağlamaktadır. Taşınacak olan tüm eşyalar için ise tek fiyat verilmektedir. Bu fiyatlar içerisinde paketleme, montaj gibi işçilik ücretleri de yer almaktadır. Küçükçekmece ofis taşıma firmamız ile iletişime geçerek kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara