Menü Kapat

Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat

KÇengelköy evden eve nakliyatüçükbakkalköy evden eve nakliyat, 15 senedir taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bu nedenle de hangi eşyanın nasıl taşınması noktasında bilgi sahibidir. Firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm il ve ilçelere nakliye desteği sunmaktadır.  Talep edilen adreslere gönderilen ekipler taşınacak olan eşyaları dikkatli bir şekilde paketlemektedir. Firmamız sadece kaliteli ambalajlar ile paketleme desteği sunarak taşıma güvenliğini arttırmaktadır. Küçükbakkalköy evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, ağır yük taşıma ve ofis taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Özellikle de parça yükler aynı gün içerisinde adreslere gönderilmektedir.

Küçükbakkalköy Nakliyat

Firmamızın çalışma prensibi tamamen kurumsallık odaklıdır. Müşterilerimize verilen sözler harfiyen yerine getirilmektedir. Küçükbakkalköy nakliyat personelleri, tüm işlemleri teknolojik ekipmanlar ile yapmaktadır. Ayrıca herhangi bir sorun yaşanmaması içinde birtakım önlemler alınmaktadır. Firmamız müşterilerine ekonomik fiyatlar ile taşımacılık desteği sunmaktadır. Yük sayısı ne olursa olsun yüzde 20’ye varan indirim ev kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca komisyonculuk yapan diğer nakliye şirketleri gibi müşterilerimiz tanımadıkları kişiler ile muhatap edilmemektedir. Küçükbakkalköy nakliyat personelleri, işçilik kalitesi bakımından da beklentileri karşılayabilmektedir.

Küçükbakkalköy Ev Taşımacılığı

Şerifali evden eve nakliyatFirmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri kısa bir süre içerisinde taşımaktadır. Küçükbakkalköy ev taşımacılığı hizmetleri sadece kapalı kasa araçlar ile verilmektedir. Firmamız asansörlü nakliye desteği de sağlamaktadır. Yüksek katlarda bulunan eşyalar asansör sistemleri ile taşınmaktadır. Yine asansörlü nakliye hizmetleri de makul rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak adına paketleme işlemleri için herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Küçükbakkalköy ev taşımacılığı fiyatları ise 1000 ile 5000 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar ortalama rakamlardır. Eşya durumuna göre azalış veya artış yaşanabilmektedir.

Küçükbakkalköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Firmamız, sektörde ki diğer Küçükköy evden eve nakliyat firmalarına göre daha uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Herhangi bir sorun yaşanması halinde destek ekiplerimiz devreye girmektedir. Sizde firmamız ile iletişime geçebilir ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Parça eşyalarınız içinde şirketimiz üzerinde hafif ticari araç temini gerçekleştirilebilir veya sefer tarihlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara