Menü Kapat

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıma işlemleri sırasında yaşanan maddi kayıplar herkes tarafından büyük bir sorundur. Kayışdağı evden eve nakliyat firması ise tecrübesi sayesinde bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ev ve ofislerde yer alan eşyalar profesyonel bir şekilde ambalajlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyayı en az 2 kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Ayrıca ofislerde yer alan değerli eşyalar için kutulama desteği de sunulmaktadır. Kayışdağı nakliyat İstanbul’un tüm ilçeleri içinde hem araç hem de asansör desteği sağlamaktadır. Firmamız parça eşya taşımacılığı, villa taşımacılığı ve rezidans taşımacılığı alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Kayışdağı Nakliyat

Kayışdağı evden eve nakliyatFirmamız bünyesinde hizmet veren personeller, taşınacak olan yükleri ekspertizlerden geçirmektedir. Daha sonra söz konusu eşyalara uygun araç modelleri belirlenmektedir. Kayışdağı nakliyat kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi farklı özelliklere sahip olan araçlar ile hizmet vermektedir. Parça eşyalar içinde her türlü araç desteği sunulmaktadır. Ayrıca firmamız yeni adreslere getirilen mobilyaların veya diğer eşyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz taşınma sürecinde herhangi bir zahmet ile karşılaşmamaktadır. Kayışdağı evden eve nakliyat, komisyon üzerinden iş alıp iş vermemektedir.

Kayışdağı Nakliyat Fiyatları

Müşterilerin en çok merak ettiği konulardan biride nakliye fiyatlarının nasıl hesaplandığıdır. Bu hesaplar firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Kayışdağı evden eve nakliyat ise maliyet hesaplamalarını müşteri memnuniyeti üzerinden gerçekleştirmektedir. Eşyaların sayısı, dairelerin büyüklüğü veya gidilmesi planlanan ilçelerin uzaklığı, söz konusu fiyatları yakından ilgilendirmektedir. Firmamız ise müşterilerine anahtar teslim olacak bir şekilde fiyatlandırma gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu ücretlerin içerisinde paketleme, montaj gibi işçilik bedelleri de yer almaktadır.

Kayışdağı Asansörlü Nakliye

Marti-nakliyeFirmamız Kayışdağı ve bölgesinde bulunan tüm mahallere vinç platformları yönlendirmektedir. Örneğin 30 kat yükseklikten oluşan binalarda ki eşyaları boşaltmak oldukça zordur. Kayısdağı nakliyat firmamız ise bu zorluğu ortadan kaldırmak için asansör desteği sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde var olan vinç platformları metrelerce yüksekliğe ulaşabilmektedir. Ayrıca asansörlü taşıma hizmetleri için absürt fiyatlar talep edilmemektedir.

Kayışdağı Evden Eve Nakliyat

Firmamız anlık araç taleplerini de kısa bir süre içerisinde karşılamaktadır. Kayışdağı nakliyat şehirlerarası taşımacılık hizmeti de vermektedir. Firmamız ile iletişime geçebilir ve hemen adresinize ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm yükler maksimum 2 gün içerisinde talep edilen il veya adreslere ulaştırılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara