Menü Kapat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye evden eve nakliyat, akla gelebilecek tüm eşyaları profesyonel bir şekilde taşımaktadır. İşyerlerinde veya evlerde bulunan eşyalar kısa bir süre içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Taşıma işlemleri boyunca en küçük bir sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca firmamız tüm mobilyaları en az çift kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Paketleme işlemlerinde ise sadece kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. İstinye evden eve nakliyat parça eşyalar, 1+1 daireler veya mahalleler arası sevkiyatlar içinde yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilmektedir. Ayrıca paketleme, montaj gibi uygulamalar için ek bir ücret talep edilmemektedir. Şirketimiz tüm ilçelere maksimum 4 saat içerisinde de ekspertiz ekibi yönlendirmektedir.

İstinye Ofis Taşıma

Şirketler ve fabrikalar için sunulan İstinye ofis taşıma hizmetleri, tüm sektörleri kapsamaktadır. Firmamız deri koltuklar, raf sistemleri ve toplantı salonları için üst düzey bir nakliye desteği vermektedir. Hantal mobilyalar, uzman marangoz ustalarımız tarafından sökülmekte ve tekrar montaj edilmektedir. İstinye ofis taşıma hizmetleri diğer hizmetlerde olduğu gibi kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Taksim, Beyoğlu gibi merkezlere en geç 4 saat içerisinde ekip gönderilmektedir. Firmamız eşya sayısının çok olması durumunda geniş araç modelleri temin ederek taşıma işlemlerinin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca ofislerde bulunan ve açıdan değerli olan yükler içinde sigortalı taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firmamız parça eşyaları da aynı gün içerisinde istenilen adreslere götürmektedir.

İstinye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstinye nakliyat fiyatları oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Ayrıca yakın ilçeler için talep edilen araç yakıt ücretleri de bir hayli düşüktür. Bazı nakliye firmaları müşterilerinden abartı rakamlar istemektedir. Ancak bünyemiz için böyle bir durum söz konusu değildir. İstinye evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı gibi hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. İstinye ofis taşıma ve ev taşıma ücretleri içerisinde yüklerin paketlenmesi, araca yüklenmesi veya yeni katlara çıkarılması gibi işçiliklerde yer almaktadır. Sizde firmamızı tercih ederek kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara