Menü Kapat

İçerenköy Evden Eve Nakliyat

                            

Sektörün en ucuz hizmetini sunan İçerenköy evden eve nakliyat, ofis ve eşya taşımacılığı noktasında profesyoneldir. Firmamız ev taşımacılığı, parça yük ve şehirlerarası taşımacılık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Özellikle de evlerde bulunan eşyalar kısa bir süre içerisinde hem sökülmekte hem de paketlenmektedir. İçerenköy nakliyat firmamız tüm işçilikleri sektör hakkında bilgisi olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede taşıma işlemleri kusursuz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Firmamız müşterilerinin zahmetsiz bir hizmet alabilmesi içinde montaj desteği sağlamaktadır. Örneğin mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyalar uzman marangozlar tarafından monte edilmektedir.

İçerenköy Nakliyat Firmaları

İçİçerenköy Evden Eve nakliyaterenköy nakliyat firmaları sayesinde tüm eşyalar kusursuz bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için birtakım önlemler alınmaktadır. Ayrıca İzmit, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlere de araç desteği sunulmaktadır. Parça eşyalar, tekli koltuklar veya ranzalar İstanbul’un tüm ilçelerine götürülmektedir. İçerenköy nakliyat firmaları müşterilerine ekonomik fiyatlarla hizmet vermektedir. Paketleme, montaj ve diğer işçilik hizmetleri için ek ücret talep edilmesi söz konusu bile değildir. Firmamız değerli olan eşyaları sigortaladıktan sonra araçlara yüklemektedir.

İçerenköy Asansörlü Nakliyat

Sektörün en köklü firmalarından biri olan İçerenköy asansörlü nakliyat, yüksek katlı binalar veya ofisler için de pratik çözümler sunmaktadır. Bünyemizde bulunan vinçler sayesinde 30 kat yüksekliğe kolay bir şekilde ulaşılmaktadır. Ayrıca İçerenköy evden eve nakliyat firması, pek çok eşya için hem açık hem de kapalı kasa araç modelleri temin etmektedir. Rezidans, okul veya site taşıma hizmetleri ise kesinlikle insan gücü ile değil asansör sistemleri ile verilmektedir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen taşıma hizmetleri maksimum 1 iş günü içerisinde ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

İçerenköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

İçeİçerenköy Evden Eve nakliyatrenköy evden eve nakliyat ücretleri makul bir seviyede tutulmaktadır. 1+1 gibi metrekaresi küçük olan daireler için parça eşya taşıma araçları kullanılmaktadır. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. İçerenköy nakliyat ekipleri taşıma işlemleri öncesinde ürün sahiplerine fiyat bilgisi sunmaktadır. Özellikle de 5+1 gibi büyük daireler için yüzde 30 oranın indirimler yapılmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi ve kaliteli bir nakliye hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara