Menü Kapat

HAKKIMIZDA

              Martı Nakliyat ‘a  Hoşgeldiniz…

MARTI NAKLİYAT KİMDİR?

1999  yılında kurulan ve günümüze kadar ulaşan Martı nakliyat, evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kurumları arasında yer almaktadır. Geliştirmiş olduğu uygulama metotları sayesinde tüm projelerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamakla beraber, kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca İstanbul’un tüm bölgelerini kapsayan geniş bir çözüm ağına sahiptir. Ev, ofis ve çeşitli alanlarda yük taşımacılığı faaliyetleri göstermektedir. Martı nakliyat firması, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, söz konusu bu yenilikleri de uygulamalar sırasında kullanmaktadır. Özellikle de bin bir çeşit kamyon ve kamyonet modeline sahip olan firma, tüm ürünleri profesyonel bir şekilde talep edilen adreslere götürmektedir. Söz verilen tarihlerde istenilen konumlara ulaşan Martı taşımacılık ekipleri, her bir ürünün sağlıklı bir şekilde yaşam alanlarına lanse edilmesini sağlamaktadır.

Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  0532 363 94 90

Vizyonumuz

Kuruluşundan bu yana çeşitli projelerde görev ve bu projeleri başarılı bir şekilde tamamlayan Martı nakliyat, ilerleyen dönemlerde de farklı yatırımlar gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Firma bünyesinde  yakın 6 büyük 6 küçük kamyon modeli bulunmaktadır. Ancak yapılan büyük ölçekli yatırımlar ile bu sayısının arttırılması planlanmaktadır. Kurumsal bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firma, yenilikçi bir bakış açısı ile de kendini her geçen gün geliştirmektedir. Ayrıca Martı nakliyat, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Tüm ürün modelleri profesyonel bir şekilde taşınarak, her bir bireyin verilen hizmetten mutlu olması sağlanmaktadır. Şehir içi taşımacılık projelerin ilerleyen dönemlerde şehirlerarasını kapsaması için de gerekli olan çalışmalara başlanmıştır.

 

Misyonumuz

Taşımacılık sektörü genel olarak sorunların görüldüğü ve bireylerin sıkıntı çektiği iş sahalarından biridir. Özellikle de ürün sahipleri, gerek fiyat, gerekse güven konusunda endişelere kapılmaktadır. Ancak Martı nakliyat firması, kalitesi yüksek olan iş anlayışına ek olarak, ekonomik fiyatlar ile projelerin gerçeğe yansıtılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte, her yaşam tarzına uygun olan metotlar geliştirilerek, farklı düşüncelere sahip olan bireylerinde yapılan çalışmalardan faydalanması sağlanmaktadır. Martı nakliyat ekipleri, ürün güvenliği sağlamak için her türlü önlemi almakta ve sağlıklı bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Firma saha içerisinde 7/24 hizmet vermektedir. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşılmakta ve müşteriye fiyat konusunda bilgi verilmektedir. Alınan onaydan sonra nakliyat işlemlerine aynı gün içerisinde başlanmaktadır.

 

Araç Modelleri

Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan martı nakliyat, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet vermek adına araç modellerini sürekli yenilemektedir. Teknolojik özellikler ile donatılan söz konusu araçlar, taşıma işlemlerinin güvenliğini ve başarısını arttırmaktadır. Kamyon ve kamyonet hafif ticari gibi çeşitli taşıt modellerinin tamamında asansör sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tüm eşyaların pratik bir şekilde istenilen katlara çıkarılması sağlanmaktadır. Martı nakliyat ekipleri ise, tercih edilen araçların çalışma prensibi noktasında bilgi sahibidir. Özelliklede kamyon modellerinde bulunan yardımcı malzemeler, ekipler tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Örneğin asansör sistemlerinin taşıyabileceği yük kapasitesi veya uzanabileceği maksimum yükseklik, firma elemanlarına anlatılmaktadır. Sizde kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile almak için Martı Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Martı Nakliyat İletişim Desteği

 

7/24 iletişim desteği sağlayan ve yaşanan sorunları kısa bir süre içerisinde aydınlığa kavuşturan Martı nakliyat firmasının müşteri temsilcileri anlık araç taleplerini de karşılamaktadır. Özelliklede ofis çalışanları, gelen talepleri aynı gün içerisinde değerlendirmektedir. Evden eve nakliyat personelleri ise, yine istenilen adreslere ulaşmaktadır. Güçlü bir iletişim alt yapısına sahip olan Martı nakliyat, tüm araç sürücülerini de takip etmektedir. Böylece hangi yükün nerede olduğu kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Ayrıca projelerde gecikme yaşanması da söz konusu değildir.

Hemen Ara