Menü Kapat

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı evden eve nakliyat

Taşımacılık piyasasının lideri olan Güzelyalı evden eve nakliyat firması, ofis, ev ve diğer alanlarda bulunan eşyaları istenilen adreslere götürmektedir. Taşıma işlemleri bilimsel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için her türlü hassasiyet gösterilmektedir. Özellikle de ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalar dikkatli bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Güzelyalı evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca firmamız Kartal, Pendik veya Tuzla gibi ilçelere de 4 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Paketleme başta olmak üzere, montaj, kurulum gibi tüm işlemler alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir.

Güzelyalı Asansörlü Nakliye

Firmamız bünyesinde bulunan Güzelyalı asansörlü nakliye araçları sayesinde eşya taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Asansör sistemlerimiz metrelerce yükseklikte olan dairelere kadar erişebilmektedir. Bu sayede yüklerin binadan çıkarılması için aşırı bir işçi sayısına ihtiyaç bulunmamaktadır. Dolasıyla da işçilik maliyetleri bir hayli düşürülmektedir. Güzelyalı asansörlü nakliye hizmetleri, İstanbul tüm ilçeleri için geçerlidir. Talep edilen konum ve adreslere aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Ayrıca firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 daireleri çok kısa bir süre içerisinde taşımaktadır. Anlık araç ihtiyaçları da hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Ofislerde, şirketlerde veya müstakil evlerde yer alan eşyalar da uzman ekiplerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir.

Güzelyalı Nakliye Firmaları

Güzelyalı nakliye firmaları, kurumsal bir hizmet anlayışına ile taşıma desteği sunmaktadır. Komisyon üzerinden gelen işler kesinlikle kabul edilmemektedir. Doğrudan müşteriler ile iletişime geçilmektedir. Tüm taşıma işlemleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Güzelyalı nakliye firmaları sigortalı taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Örneğin tüm eşyalar için hazırlanan nakliyat sözleşmesi sayesinde zarar gören eşyaların maddi değerli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Özellikle de ofislerde yer alan çelik kasalar bu şekilde taşınmaktadır.

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye ücretleri farklı nedenlere göre değişmektedir. Örneğin eşya sayısı veya taşınılması planlanan eşyaların tonajı fiyatları etkilemektedir. Güzelyalı evden eve nakliyat firmamız müşterine özel indirimler yaparak söz konusu bu ücretleri düşürmektedir. Ayrıca kiralık dairelerde oturan tüm müşterilerimiz net yüzde 20 indirim uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara