Menü Kapat

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat

Gebze evden eve nakliyat firmamız sayesinde akla gelen tüm eşyalar çok kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Profesyonel bir hizmet sunulmakla beraber eşyaların zarar görmemesi içine her türlü özveri sağlanmaktadır. Öncellikle taşınacak olan mobilyalar, kanepeler ve deri koltuklar kaliteli bir işçilik ile paketlenmektedir. Paketlenen söz konusu eşyalar dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Gebze evden eve nakliyat personelleri yükleme, boşaltma ve yerleştirme uygulamaları sırasında eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca taşınması istenen tüm yükler daha önceden kontrollerden geçirilmekte ve projeye uygun araç modelleri belirlenmektedir. 4+1, 5+1 gibi daireler bile tek seferde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

Gebze Nakliye Firmaları

Gebze nakliye firmaları, ofis taşıma, şirket taşıma ve parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Bünyemizde kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi sınırsız sayı da araç modeli yer almaktadır. Bu araçların tamamı K3 belgesine sahiptir. Ayrıca firmamız talep edilen tüm ilçelere de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Gebze evden eve nakliyat personelleri yeni ofis veya dairelere getirilen mobilyaların montajını da gerçekleştirmektedir. Özellikle de parça eşyalar bile istenilen odalara kadar yerleştirilmektedir. 1+1, 2+1 gibi daireler maksimum 4 saat içerisinde anahtar teslim olacak bir şekilde nakil edilmektedir. Gebze nakliye firmaları İstanbul, Ankara ve İzmir gibi iller içinde şehirlerarası yük taşıma hizmetleri vermektedir. Zira firmamızın araç modelleri sayesinde tonlarca eşya sıfır risk ile taşınabilmektedir.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları ile ilgili net bir rakam vermek doğru değildir. Çünkü Gebze evden eve nakliye fiyatları eşya sayısına, tonajına ve yük miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Gebze bulunan tüm daireler cüzi rakamlar ile taşınmaktadır. Ayrıca montaj, paketleme ve yerleştirme gibi hizmetler için katiyen ek ücret talep edilmemektedir. Gebze nakliye firmaları, ofis taşıma, parça eşya taşıma, kurumsal yük taşıma gibi hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Ayrıca müşterilerimize özel indirim ve kampanyalarda yapılmaktadır. Detaylı bilgi için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara