Menü Kapat

Florya Evden Eve Nakliyat

FLORYA EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Martı nakliyat sektörün liderliğini üslenen Florya evden eve nakliyat firması, taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir. Tüm İstanbul’a anlık olarak araç desteği sunan söz konusu firma, aynı zamanda parça eşya, ofis ve ev taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Firmamız taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Florya evden eve nakliyat personelleri, cam sehpaları ve mobilyaları sadece kaliteli ambalajlar ile paketlemektedir. Bu sayede taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır. Ayrıca tüm işlemler uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Florya Nakliyat

 

Florya nakliyat firması bünyesinde bulunan asansör sistemleri, taşıma işlemlerinin daha kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Martı nakliyat Firma asansörlü taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yine İstanbul’un her bir ilçesine de günlük olarak araç desteği sağlanmaktadır. Ayrıca Florya evden eve nakliyat, rezidans, site ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Tüm işlemler müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmaktadır. Herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

 

Florya Ofis Taşıma

 

Florya nakliyat firması, şirketlerde, ofislerde veya bürolarda bulunan eşyalar içinde araç desteği sunmaktadır. Kurumsal taşımacılık noktasında da başarıya ulaşmış olan söz konusu firma, sadece kapalı kasa araç modelleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca ofislerde yer alan tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Bu sayede müşterilere daha güvenli bir hizmet sunulmaktadır. Florya evden eve nakliyat firması, ofis taşımacılık hizmetlerine ek olarak parça eşya taşımacılığı alanında da faaliyet göstermektedir. Çalışma alanlarında bulunan parça yükler şehir içine düzenlenen sevkiyatlar sayesinde talep edilen ilçelere aynı gün içerisinde ulaştırılmaktadır.

 

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Florya evden eve nakliyat, 1+1 ve 2+1 gibi daireleri makul rakamlar ile taşımaktadır. İşlem görmesi planlanan eşyalar önceden incelenmekte ve daha sonra müşterilere fiyat verilmektedir. Ayrıca başlangıç aşamasında belirtilen ücret dışında herhangi bir ek ücretin talep edilmesi söz konusu değildir. Florya nakliyat, müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Örneğin yakın ilçeler için araç yakıt ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. Tüm taşımacılık faaliyetleri anahtar teslim olacak bir şekilde tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara