Menü Kapat

Ferah Evden Eve Nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık hizmeti almak isteyen bireyler, devamlı araştırmalar yapmakta ve kaliteli bir firma bulmaya çalışmaktadır. Ferah evden eve nakliyat ise, müşterilerinin tüm beklentilerini yüksek bir seviyede karşılamaktadır. Ofis, ev ve parça eşya taşıma gibi hizmetler tamamen alanında uzman personeller tarafından verilmektedir. Özellikle de yakın güzergahlar için araç yakıt masrafı talep etmeyen Ferah evden eve nakliyat firması, müşterilerine indirimlerde yapmaktadır. Mobilyalar, kanepeler veya beyaz eşyalar en az çift kat olacak bir şekilde paketlenmektedir. Bu sayede yüzeylerin deformasyona uğrama ihtimalleri ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız her zaman taşıma güvenliğine önem vermektedir. Ayrıca montaj işlemleri de alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ferah Ofis Taşıma

Firmamız tarafından gerçekleştiren Ferah ofis taşıma hizmetleri sayesinde kurumsal şirketlerin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ofis mobilyaları, toplantı masaları veya halılar özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri sırasında avizelerde unutulmamaktadır. Firmamız çalışma alanlarında kullanılan tüm eşyaları tek bir seferde yeni adreslere götürülmektedir. Sigortalı kamyon ve kamyonetlerimiz sayesinde de müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunulmaktadır. Ferah ofis taşıma fiyatları ise eşyaların sayısına göre belirlenmektedir. Talep edildiği taktirde de adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Ayrıca uzman personellerimiz yüklerin zarar görmemesi için gerekli özeni eksiksiz bir şekilde göstermektedir.

Ferah Evden Eve Nakliye

İster 1+1 isterse 5+1 hiç fark etmeksizin tüm daireler pratik bir şekilde taşınmaktadır. Ferah evden eve nakliye villalarda bulunan eşyalar içinde araç desteği sağlamaktadır. Kat yüksekliğinin fazla olması halinde de asansörlü araç modellerimiz devreye girmektedir. Örneğin 25 kat gibi yüksek yapılar için temin edilen vinç platformları, eşyaların daha güvenli ve zahmetsiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Firmamız Ferah evden eve nakliye hizmetlerine ek olarak parça eşya taşıma noktasında da çözümler üretmektedir.

Ferah Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliye firmamız, ekonomik bir taşıma, lojistik ve depolama hizmeti sunmaktadır. Bazı firmalar komisyon üzerinden iş aldığı için müşterilerinden abartı rakamlar talep etmektedir. Ferah evden eve nakliyat için böyle bir olumsuz durumun yaşanması söz konusu değildir. Firmamız komisyonculuk yapmamakta ve sadece müşteriler ile iletişime geçmektedir. Ayrıca yüzde 10’luk indirimler de uygulanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara