Menü Kapat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler evden eve nakliyat

Etiler evden eve nakliyat, taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Dairelerde, evlerde ve ofislerde kullanılan tüm parça eşyalar firmamız tarafından istenilen konumlara kadar götürülmektedir. Ayrıca taşınacak olan eşyaların paketlenmesi, montaj edilmesi veya sökülmesi gibi işlemler uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Etiler evden eve nakliyat, başta ev olmak üzere büro taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve rezidans taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Son teknolojilere sahip olan araç modellerimiz sayesinde de nakil işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca gerek taşıma gerekse boşaltma uygulamaları sırasında mobilyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Firmamız hiçbir şekilde müşterilerini maddi zarara uğratmamakta ve en ufak bir sorunun yaşanmasına izin vermemektedir.

Etiler Nakliyat Firmaları

Sektörde hizmet eren Etiler nakliyat firmaları arasında en ucuz hizmet firmamız tarafından sunulmaktadır. 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler maksimum 24 saat içerisinde boşaltılmaktadır. Ayrıca paketlenen eşyalar fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak araçlara yüklenmektedir. Bu sayede de mobilya gibi ağır malzemelerin diğer eşyaya zarar vermesi engellenmektedir. Etiler evden eve nakliye, avizeler ve perdeler içinde montaj desteği sağlamaktadır. Özellikle de firmamız müşterilerinin herhangi bir zahmet ile karşılaşmaması için elinden gelen hassasiyeti göstermektedir. Avrupa yakasında bulunan ilçelerin tamamına 1 iş günü içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Firmamız müşterilerinden onay almadan veya fiyat teklifi sunmadan bir işe başlamamaktadır. Etiler nakliyat firmaları, şehir içi taşımacılık, parça eşya taşımacılığı ve ofis taşımacılığı gibi alanlarda da her türlü desteği sunmaktadır.

Etiler Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Etiler evden eve nakliyat ücretleri, firmamız bünyesinden yapılan indirim ve kampanyalar sayesinde bir hayli düşürülmektedir. Yakın güzergahlar, mahalleler arası sevkiyatlar içinde herhangi bir işçilik ücreti talep edilmemektedir. Arıca parça eşyalar tamamen ücretsiz bir şekilde paketlenmektedir. Bu sayede müşterilerimizin daha ekonomik bir taşınma hizmeti almaları sağlanmaktadır. Etiler nakliyat firmaları, şehir içi taşımacılık faaliyetlerine özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir. Özellikle de anlaşılan fiyatın dışında herhangi bir ek maliyet çıkartılması da söz konusu değildir. Zira tüm hizmetler piyasa şartlarına göre daha makul rakamlar ile verilmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler aynı gün içerisinde onaylanmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara