Menü Kapat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenkent Evden Eve NakliyatEsenkent Evden Eve Nakliyat

                               

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Esenyurt evden eve nakliyat firmamız, ev ve işyerlerinde bulunan eşyaları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Kapalı kasa kamyon ve kamyonetler ile gerçekleştirilen taşıma işlemlerinde eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Firmamız istenilen adreslere çok kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Daha sonra ise ambalajlama ve sökme çalışmalarına başlanmaktadır. Mobilyalar başta olmak üzere tüm eşyalar kaliteli naylonlar ile paketlenmektedir. Esenyurt evden eve nakliyat firmamız yükleme işlemleri sırasında eşyaların ağır darbelere maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca yeni evlere getirilen mobilyalar uzman personellerimiz tarafından tekrar montaj edilmektedir. Müşterilerimizin özel eşyaları da istenilen odalara kadar yerleştirilmektedir.

Esenyurt Ofis Taşıma

Kurumsal şirketler için verilen Esenyurt ofis taşıma hizmetleri sayesinde çalışma alanlarında bulunan yükler kısa bir sürede nakil edilmektedir. Firmamız şehir içi nakliye noktasında da müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Komple yükler veya şirket malzemeleri içinde sigortalı taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet sayesinde müşterilerimizin maddi zararlar ile karşılaşmaları engellenmektedir. Esenyurt ofis taşıma hizmetlerinin tamamı ekonomik fiyatlar şile verilmektedir.

Esenyurt Ev Taşıma

1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler Esenyurt ev taşıma firmamız tarafından istenilen il veya ilçelere götürülmektedir. Eşyaların sayısına uygun araç modelleri temin edilmektedir. Ayrıca tüm yükler sadece profesyonel personeller ile işlem görmektedir. Esenyurt ev taşıma fiyatları ise piyasa şartlarına göre daha makul rakamlara tekabül gelmektedir. Firmamız müşterilerine özel indirim ve kampanyalarda gerçekleştirmektedir. Örneğin Bağcılar gibi yakın güzergahlara düzenlenen sevkiyatlar için mazot maliyeti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz daha makul bir hizmet alabilmektedir.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Firmaları

Esenyurt evden eve nakliyat firmaları şehirlerarası ev taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere ise hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlenmektedir. Tüm yükler müşterilere söz verilen süreler içerisinde yeni yaşam veya çalışma alanlarına ulaştırılmaktadır. Esenyurt evden eve nakliye araçları ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Dolasıyla hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık fiyatları oldukça düşüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara