Menü Kapat

Esenkent Evden Eve Nakliyat

Esenkent Evden Eve NakliyatEsenkent Evden Eve Nakliyat

Esenkent evden eve nakliyat firması, taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Yaşam alanlarında, ofislerde veya villalarda bulunan eşyalar İstanbul’un çeşitli ilçelerine götürülmektedir. Tüm işlemler alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. Mobilyalar, koltuklar veya beyaz eşyalar karton kutular ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Firmamız yüklerin en küçük darbeye maruz kalmasını engellemektedir. Esenkent evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Tüm yük ve eşyalar için sunulan sigorta desteği sayesinde müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşması engellenmektedir. Ayrıca talep edilen ilçelere ise ücretsiz bir şekilde inceleme ekibi yönlendirilmektedir. Bu ekipler nakil işlemlerine dahil olan eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir.

Esenkent Nakliye Firmaları

Esenkent nakliye firmaları ihtiyaç duyulduğu anda müşterilerine her türlü araç desteği sunmaktadır. Zira bünyemizde kapalı kasa, açık kasa kamyon ve kamyonet gibi birçok araç modeli yer almaktadır. Büyük kamyonlar sayesinde 5+1 ve 6+1 gibi daireler bile tek seferde yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca firmamız taşınacak olan mobilyalar için montaj ve demontaj desteği sağlamaktadır. Ofis, şirket veya villa taşıma hizmetleri içinde aynı destekler verilmektedir. Esenkent nakliye firmaları, paketlenen eşyaları son bir kontrolden geçirmeden araçlara yerleştirmemektedir. Yükleme sırasında tüm mobilyalar koruma altına alınmaktadır. Firmamız taşıma, eşya ve sevkiyat güvenliğine çok önem vermektedir. Esenkent evden eve nakliye, Kartal, Pendik, Cevizli gibi yakın güzergahlar içinde yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir.

Esenkent Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ekonomik hizmet almak isteyen ev sahipleri, Esenkent evden eve nakliyat firmaları ile görüşmektedir. Ancak arayışlar sırasında müşterilerimizin karşısına komisyoncular çıkmaktadır. Bu komisyoncular yüzünden insanlar hangi firma ile çalışacağı hakkında bilgi sahibi olamamaktadır. Ancak firmamız için böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Esenkent evden eve nakliye daima ekonomik bir hizmet sunmakla beraber komisyon üzerinden iş alımı gerçekleştirmemektedir. Parça eşya taşıma için gelen talepler bile bünyemizde bulunan araçlar ile karşılanmaktadır. Esenkent nakliyat sayesinde tüm yükler, ofis malzemeler, şirket mobilyaları veya ev eşyaları sıfır risk ile taşınabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara