Menü Kapat

Cevizli Evden Eve Nakliyat

Kartal, Pendik ve Maltepe gibi ilçelerde faaliyet gösteren Cevizli evden eve nakliyat firması, ev taşıma noktasında profesyonelliği yakalamıştır. 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler maksimum 1 iş günü içerisinde yeni Martı pendik nakliyatadreslere taşınmaktadır. Sevkiyatlar teknolojik yenilikler ile üretilmiş olan kamyonlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız evin yanı sıra ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve şirket taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Cevizli evden eve nakliye ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Ayrıca tüm yükler uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Böylece taşıma sırasında en küçük bir maddi zararın yaşanması engellenmektedir.

Cevizli Nakliyat Firmaları

Cevizli nakliyat, talep edilen adreslere aynı gün içerisinde araç yönlendirmektedir. Taşınacak olan eşyalar ekspertizlerden geçirilmekte ve daha sonra sigortalanmaktadır. Firmamız şirketler içinde büyük depolama alanlarına sahip olan araç modelleri temin etmektedir. Cevizli evden eve nakliyat özellikle de İstanbul gibi kalabalık şehirler için asansör desteği de sunmaktadır. Asansör sistemleri sayesinde yüksek katlara erişim sağlamak daha da kolaylaşmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan asansörler 30 kat yüksekliğe kadar çıkabilmektedir.

Cevizli Asansörlü Nakliyat

Cevizli evden eve nakliyat firmamız paketlenen eşyaları asansör sistemleri ile binaya çıkarmakta veya binadan indirmektedimartı nakliyatr. Çift taraflı asansörlü taşımacılık hizmetleri de oldukça ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Aracımız yeni adreslere gelmeden önce ise asansör sistemleri hazır ve kurulmuş bir şekilde bekletilmektedir. Özellikle de rezidans taşımacılığı, site taşımacılığı veya AVM taşımacılığı söz konusu sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Cevizli evden eve nakliye firmamız bünyesinde kamyon, kamyonet veya hafif ticari gibi sayısız araç modeli bulunmaktadır. Bu sayede anlık taleplerde kolay bir şekilde karşılanabilmektedir.

Cevizli Evden Eve Taşımacılık

Cevizli evden eve taşımacılık, şehirlerarası nakliye sektöründe de faaliyet göstermektedir. Ankara, İzmir gibi büyük illere haftalık düzenli zaman dilimleri içerisinde sevkiyatlar gerçekleştirilmektir.

Martı Evden Eve Nakliyat HizmetleriAyrıca memurlara, bekar evlerine veya tahini çıkan öğretmenlere özel indirimlerde gerçekleştirilmektedir. Cevizli evden eve nakliye firmamız sadece uzman personeller ile hizmet vermektedir. Kesinlikle günlük yevmiyeciler ile çalışılmamakta ve sektör bilgisi olan ustalar tercih edilmektedir. Firmamız mobilya eşyalar içinde marangoz desteği sunmaktadır.

Cevizli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Cevizli evden eve nakliyat fiyatları, 1+1 veya 2+1 dairelere göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplamaları eşya sayısına, tonajına, binaların kat planlarına ve ilçeler arasında ki mesafelere göre yapılmaktadır. Ancak firmamız mümkün mertebe en hesaplı hizmeti sunmakta ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Detaylı bilgi veya araç desteği için Cevizli nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.  

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara