Menü Kapat

  Bostancı Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakasının en ucuz taşımacılık hizmeti, Bostancı evden eve nakliyat firmamız tarafından sunulmaktadır. Ev, ofis ve parça eşya taşıma gibi faaliyetler teknolojik ekipmanlar ile yürütülmektedir. 1+1, 2+1 gibi daireler ise maksimum 1 gün içerisinde taşınarak müşterilerimizin yeni düzenlerine kavuşması sağlanmaktadır. Ayrıca Bostancı evden eve nakliye, İstanbul’un her bir ilçesine de en ge 8 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler ise eşyaları inceledikten sonra müşterilerimize fiyat bilgisi vermektedir. Müşterilerimizden onay gelmesi ile birlikte de taşıma süreci başlatılmaktadır.

Bostancı Ev Taşıma

Firmamız Bo  Bostancı Evden Eve Nakliyatstancı ev taşıma hizmetleri noktasında 20 senedir faaliyet göstermektedir. Koltuklar, halılar, avizeler ve beyaz eşyalar paketlendikten sonra araçlara yerleştirilmektedir. 4+1 gibi büyük dairelerin tek bir seferde aşınabilmesi içinde depolama alanları geniş olan araçlar temin edilmektedir. Firmamız tüm yüklerin demontajı veya montajı içinde mobilya ustalarını görevlendirmektedir. Bostancı ev taşıma hizmeti alan müşterilerimizin herhangi bir sorun veya problem ile karşılaşmaları mümkün değildir. Ayrıca adreslere getirilen eşyalar müşterilerimizin istedikleri odalara kadar yerleştirilmektedir.

Bostancı Asansörlü Nakliye

Firmamız Bostancı asansörlü nakliye hizmeti sunarak, kat yüksekliği fazla olan binaların daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Talep edilen tüm adreslere kısa bir süre içerisinde de vinç sistemleri kurulmaktadır. Bostancı evden eve nakliyat ekipleri, 25 kat yükseklikte bulunan eşyaları saatler içerisinde taşımaktadır. Ayrıca bu sistemler sayesinde de taşıma sürecinde sorun yaşanması önlenmektedir.

Bostancı Ofis Taşıma

Çengelköy evden eve nakliyatKurumsal nakliye sektörünün liderliğini üstenen Bostancı ofis taşıma firmamız, tüm büro ve iş yerlerinde bulunan eşyaları profesyonelce nakil etmektedir. Özellikle de toplantı masaları, panolar veya raf sistemleri hassasiyet çerçevesinde paketlenmektedir. Firmamız bilgisayar gibi dijital ürünler içinde kutulama desteği sunmaktadır. Bostancı ofis taşıma hizmetinde kullanılan araçlar kapalı kasalardan oluşmaktadır:

Bostancı Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Martı nakliyat, piyasada ki diğer rakip firmalara göre çok daha ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Bostancı evden eve nakliyat ücretleri, makul rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız kesinlikle abartılı fiyatlar talep etmemektedir. Ayrıca mahalleler arası ev taşıma hizmetleri içinde yakıt masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kaliteli bir hizmet almak için sizde hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara