Menü Kapat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Esenkent Evden Eve NakliyatEsenkent Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti almak için alanında uzman taşımacılık firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Sektörde hizmet veren pek çok firma ise yaşatmış olduğu sorunlar nedeniyle müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlayamamaktadır. Dolasıyla ev sahipleri eşyalarını kendi yöntemleri ile taşımaktadır. Ancak bu işlem sırasında da sorunlar yaşanmakta ve maddi kayıplar gün yüzüne çıkmaktadır. Firmamız ise Bahçelievler evden eve nakliyat sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Evlerde, ofislerde bulunan tüm eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir. Müşterilerimizin en küçük bir mağduriyet yaşaması söz konusu değildir. Uzman personeller ile paketlenen eşyalar kapalı kasa kamyonlar sayesinde de sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine veya mahallerine de araç desteği sağlanmaktadır.

Bahçelievler Ev Taşıma

Bahçelievler ev taşıma hizmetleri sayesinde 1+1, 2+1 gibi dairelerde bulunan eşyalar tüm ilçelere götürülmektedir. Mobilyalar, ahşap masalar başta olmak üzere tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız yükleme işlemleri ise eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm mobilyalar uzman marangoz ustalarımız tarafından sökülüp tekrar montaj edilmektedir. Bahçelievler ev taşıma hizmetleri sigortalı bir şekilde verilmektedir. Nakil edilecek olan tüm eşyalar kaskolanmaktadır.

Bahçelievler Nakliyat

Firmamız, Bahçelievler nakliyat fiyatları açısından en ucuz hizmeti sunmaktadır. Ofis taşıma, parça eşya taşıma ve büro taşıma gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Özellikle de tekli koltuklar, kanepeler veya 1+0 daireler aynı gün içerisinde istenilen adreslere taşınmaktadır. Bahçelievler nakliyat firmamız bünyesinde her eşyaya uygun olan araç modelleri yer almaktadır. Büyük kamyonlar sayesinde de 5+1 gibi daireler bile tek seferde taşınabilmektedir. Taşıma işlemlerinin tamamı müşterilere söz verilen süreler içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları, dairelere göre veya eşya sayılarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ise her daim ekonomik bir hizmet sunmakta ve yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Nakliye fiyatları içerisinde eşyaların taşınması, paketlenmesi gibi işçiliklerde yer almaktadır. Bahçelievler evden eve nakliye firmamız, şehir içi parça eşya taşıma hizmetlerini oldukça makul rakamlarla vermektedir. Yakın güzergahlar için hiçbir şekilde araç masrafı talep edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara