Menü Kapat

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat

Bağlarbaşı evden eve nakliyat

Martı nakliyat firmamız, taşımacılık sektörünün liderliğini üstelenmektedir. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelere, semtlere veya mahallere 1 gün içerisinde araç desteği sağlanmaktadır. Bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmetleri alanında uzman ve işinin ehli olan ekipler ile verilmektedir. Firmamız tüm daireleri çok kısa bir süre içerisinde taşımakla beraber eşyaların zarar görmemesi içinde her türlü önlemi almaktadır. Bağlarbaşı evden eve nakliye, ev taşımacılığının yanı sıra ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şirket ve yazlık taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ayrıca tüm yükler özenle paketlendikten sonra binadan dışarı çıkartılmaktadır. Bu sayede eşya yüzeylerinin zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca firmamız taşıma işlemleri sırasında zaman gecikmesine neden olabilecek tüm sorunları engellenmektedir.

Bağlarbaşı Asansörlü Nakliyat

Bağlarbaşı asansörlü nakliyat hizmetleri ucuz rakamlar ile verilmektedir. Firmamız tüm adreslere kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bünyemizde bulunan vinç sistemlerinin kurulacağı alan bu ekipler tarafından belirlenmektedir. Bağlarbaşı asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde yüksek katlarda bulunan eşyalar çok kısa bir süre içerisinde boşaltılmaktadır. Ayrıca ofis taşıma, otel ve rezidans taşıma gibi hizmetlerde de asansör sistemleri kullanılmaktadır. Firmamız şehirlerarası nakliye, şehir içi parça eşya taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da müşterilerine destek sağlamaktadır. Bağlarbaşı evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bağlarbaşı Ev Taşıma

1+1, 2+1 gibi daireler 4 saat içerisinde diğer büyük daireler ise maksimum 7 saat içerisinde boşaltılmaktadır. Bağlarbaşı ev taşıma hizmetlerinde kullanılan kamyon ve kamyonetler farklı depolama alanlarına sahiptir. Eşya sayısının fazla olduğu durumlarda ise daha geniş araçlarda tahsis edilebilmektedir. Bağlarbaşı ev taşıma personelleri mobilyalar, beyaz eşyalar, perde ve avizeler içinde montaj desteği sağlamaktadır. Müşterilerimiz hiçbir zahmet ile karşılaşmadan taşıma sürecini tamamlamaktadır.

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kurumsal taşımacılık, dükkân taşımacılığı veya ofis taşımacılığı gibi hizmetlerin tamamı sigortalı bir şekilde verilmektedir. Bağlarbaşı evden eve nakliyat, en küçük bir maddi kayıp yaşanması durumunda anlaşmalı olduğu sigorta acentelerini devreye sokmaktadır. Bu sayede firmamız müşteri memnuniyetini maksimum bir şekilde sağlamaktadır.  

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara