Menü Kapat

Atakent Evden Eve Nakliyat

    Atakent Evden Eve Nakliyat

Atakent evden eve nakliyat firması, ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Tüm eşyalar profesyonel bir şekilde paketlenmekte ve ardından araçlara yüklenmektedir. Firmamız tarafından verilen hizmetlerde eşyaların zarar görme ihtimali bulunmamaktadır. Ayrıca yükleme, boşaltma gibi uygulamalar sırasında da her zaman güvenlik ön planda tutulmaktadır. Atakent evden eve nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerine de anlık olarak araç desteği sağlamaktadır. Müşterilerimize verilen tüm sözler harfiyen tutulmaktadır. Parça eşyalar, ofis malzemeleri veya 1+1 daireler maksimum 3 saat içerisinde taşınmaktadır. Firmamız ofisler, şirketler veya bürolar içinde kurumsal nakliyat hizmeti sunmaktadır. Özellikle de tüm işlemler sadece alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir.

Atakent Nakliyat Firmaları

Atakent nakliyat firmaları bünyesinde farklı depolama alanlarına sahip olan araç modelleri yer almaktadır. Söz konusu bu araçların tamamı K3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde nakliye hizmetleri resmi yöntemler ile verilmektedir. Atakent evden eve nakliye, mobilyaların montajını noktasında da tamamen ücretsiz bir şekilde marangoz desteği sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz elini hiçbir işe sürmeden taşıma işlemlerini tamamlamaktadır. Firmamız ilçe ve semtlere de geç 24 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Söz konusu ekipler ofis ve evlerde bulunan eşyaları incelemektedir. Yapılan incemeler neticesinde de müşterilerimize net fiyatlar sunulmaktadır. Atakent nakliyat firmaları, şehir içi taşımacılık hizmetlerine özel yüzde 10’a varan indirimler gerçekleştirmektedir. Kesinlikle anlaşılan ücret haricinde ekstra bir para daha talep edilmesi söz konusu değildir. Ayrıca firmamız profesyonel bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır.

Atakent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Atakent evden eve nakliyat, taşıma işlemlerinde sorun yaşanması önlemek için birtakım önlemler almaktadır. Mobilyalar, beyaz eşyalar veya kırılgan ürünler fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Daha sonra ise tüm eşyalar halat yardımı ile sabitlenmektedir. Atakent nakliyat firmaları, 25 yıldır İstanbul sektöründe faaliyet göstermektedir. Dolasıyla da hangi eşyanın nasıl taşınması noktasında engin tecrübelere sahiptir. Ayrıca 5+1 veya 6+1 gibi büyük dairelere uygun araç modelleri de tahsis edilmektedir. Firmamız her zaman müşterilerine söz bir hizmet vadetmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara